GrupaBlix.pl

15 czerwca organizujemy Power of Brands!

15 czerwca organizujemy Power of Brands!

15 czerwca organizujemy Power of Brands!

Z radością informujemy, że 15.06. organizujemy Power of Brandsniezwykły event, na którym zgromadzą się najlepsi praktycy marketingu firm FMCG i retail w Polsce. Gościem specjalnym i keynote speakerem będzie prof. Magda Nenycz-Thiel – współautorka książek How Brands Grow 2 oraz Better Brand Health z Instytutu Ehrenberg-Bass w Australii, prowadzonego przez Byrona Sharpa.

Co czeka na Ciebie podczas eventu?

Power of Brands to wyjątkowa okazja na zgłębienie wiedzy z zakresu praktycznego marketingu. Oprócz gościa specjalnego – Magdy Nenycz-Thiel – na evencie pojawią się również inni eksperci marketingu, którzy podzielą się wiedzą i doświadczeniem podczas prezentacji i paneli dyskusyjnych, pokazując, jak w praktyczny i efektywny sposób wdrożyć prawa i zasady omawiane w How Brands Grow oraz Building Distinctive Brand Assets do swojej codziennej pracy.  Wśród ekspertów, których spotkasz podczas eventu, znajdą się: Książki wydane przez Wydawnictwo Blix powiedzą Ci, jak pracować z identyfikacją marki, nie powtarzając cudzych błędów. Eksperci, którzy zagoszczą na Power of Brands, powiedzą Ci, jak wykorzystać wiedzę z książek w praktyce, w oparciu o własne doświadczenie. Do zobaczenia!

15.06. bądź z nami w Hotelu Nobu w Warszawie!

Bilety są już dostępne w sprzedaży, a do każdego z nich w zestawie dołączamy wybraną książkę, która będzie na Ciebie czekać podczas eventu! Po więcej informacji o wydarzeniu odsyłamy na stronę eventu: https://event.howbrandsgrow.pl/.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *