Aplikacja Zdrowe Zakupy zwycięzcą konkursu Food Innovation Challenge!

Do udziału w konkursie zgłosiło się wielu twórców pomysłów, z których zostało wyłonionych 18 spełniających kryteria innowacyjności – zarówno dla branży spożywczej, jak i gastronomicznej. W wyniku głosowania internautów niekwestionowanym zwycięzcą została aplikacja Zdrowe Zakupy!

Bardzo dziękujemy za wyróżnienie. Przyznane nagroda stanowi dla nas motywację do kontynuacji naszej intensywnej pracy w celu dostarczenia konsumentom nowoczesnych narzędzi przydatnych podczas codziennych zakupów. Aplikację Zdrowe Zakupy pobrało już ponad dwa miliony Polaków a każdego miesiąca z aplikacji regularnie korzysta ponad 400 tys. Konsumenci czerpią z niej informacje o składach produktów, pochodzeniu oraz wpływie na zdrowie – wyjaśnia Arkadiusz Paprzycki, odpowiedzialny za rozwój aplikacji.

Obecnie aplikacja prezentuje składy 450 tys. towarów. Każdego dnia użytkownicy zgłaszają nam prośby o dodanie średnio 300 nowych pozycji. Baza artykułów w dużej części powstaje w wyniku ich zaangażowania, ale zachęcamy również do współpracy producentów FMCG i sieci handlowe.

Przeczytaj również

Raport Plany zakupowe Polaków na święta 2023

Raport „Plany zakupowe Polaków na święta 2023” by BLIX & UCE RESEARCH jest już dostępny…

Sprawdź
Raport Kupujemy świadomie. Czyli jak? Konsument na zakupach 2023

Oficjalna premiera! Raport „Kupujemy świadomie. Czyli jak? Konsument na zakupach 2023” jest już dostępny do…

Sprawdź
Raport FMCG Brands We Shop by BLIX & Kantar 2023

Oficjalna premiera! Raport FMCG Brands We Shop 2023 by BLIX & Kantar jest już dostępny…

Sprawdź