Blix kolejny raz sponsorem Forum IAB 2021

Tematem tegorocznej edycji jest: OdNowa. Redefinicja czy reset. Konferencja, w formie online, odbędzie się w dniach 8-10 czerwca. Przez 3 dni ponad osiemdziesięciu najwybitniejszych ekspertów będzie prezentować najnowocześniejsze rozwiązania i trendy marketingowe w obliczu niepewności i zmieniających się warunków z pandemią COVID-19 w tle.

W programie przewidziano prezentacje najwybitniejszych ekspertów w temacie najnowszych trendów i rozwiązań w digital marketingu. W tym roku Blix ponownie został sponsorem głównym Forum IAB 2021! Pierwszego dnia konferencji, reprezentanci Blix Marcin Lenkiewicz i dr Krzysztof Łuczak przeanalizują zachowania konsumentów FMCG/Retail w czasach około-pandemicznych. Podczas wystąpienia dowiemy się jak osiągnąć przewagę w komunikacji marki FMCG i sieci Retail wychodząc z pandemii.

Prezentacja odbędzie się pierwszego dnia konferencji, 8 czerwca o godzinie 13:25.

Forum IAB jest najbardziej inspirującą konferencją marketingową w Polsce. Od ponad 14 lat wytycza standardy najlepszych praktyk i stanowi jedno z najważniejszych źródeł inspiracji, wiedzy i doświadczeń w szeroko pojętej branży digital marketingu w Polsce. Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska zrzesza 240 najważniejszych firm polskiego rynku internetowego.

Przeczytaj również

Raport Plany zakupowe Polaków na święta 2023

Raport „Plany zakupowe Polaków na święta 2023” by BLIX & UCE RESEARCH jest już dostępny…

Sprawdź
Raport Kupujemy świadomie. Czyli jak? Konsument na zakupach 2023

Oficjalna premiera! Raport „Kupujemy świadomie. Czyli jak? Konsument na zakupach 2023” jest już dostępny do…

Sprawdź
Raport FMCG Brands We Shop by BLIX & Kantar 2023

Oficjalna premiera! Raport FMCG Brands We Shop 2023 by BLIX & Kantar jest już dostępny…

Sprawdź