Blix kolejny raz sponsorem Forum IAB 2021

Tematem tegorocznej edycji jest: OdNowa. Redefinicja czy reset. Konferencja, w formie online, odbędzie się w dniach 8-10 czerwca. Przez 3 dni ponad osiemdziesięciu najwybitniejszych ekspertów będzie prezentować najnowocześniejsze rozwiązania i trendy marketingowe w obliczu niepewności i zmieniających się warunków z pandemią COVID-19 w tle.

W programie przewidziano prezentacje najwybitniejszych ekspertów w temacie najnowszych trendów i rozwiązań w digital marketingu. W tym roku Blix ponownie został sponsorem głównym Forum IAB 2021! Pierwszego dnia konferencji, reprezentanci Blix Marcin Lenkiewicz i dr Krzysztof Łuczak przeanalizują zachowania konsumentów FMCG/Retail w czasach około-pandemicznych. Podczas wystąpienia dowiemy się jak osiągnąć przewagę w komunikacji marki FMCG i sieci Retail wychodząc z pandemii.

Prezentacja odbędzie się pierwszego dnia konferencji, 8 czerwca o godzinie 13:25.

Forum IAB jest najbardziej inspirującą konferencją marketingową w Polsce. Od ponad 14 lat wytycza standardy najlepszych praktyk i stanowi jedno z najważniejszych źródeł inspiracji, wiedzy i doświadczeń w szeroko pojętej branży digital marketingu w Polsce. Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska zrzesza 240 najważniejszych firm polskiego rynku internetowego.

Przeczytaj również

Raport Retail We Shop Edycja Wiosna 2024 by BLIX & Kantar

Oficjalna premiera! Raport Retail We Shop 2023 by BLIX & Kantar jest już dostępny do…

Sprawdź
Raport Plany zakupowe Polaków na Wielkanoc 2024

Raport „Plany zakupowe Polaków na Wielkanoc 2024” by BLIX & UCE RESEARCH jest już dostępny…

Sprawdź
Raport Plany zakupowe Polaków na święta 2023

Raport „Plany zakupowe Polaków na święta 2023” by BLIX & UCE RESEARCH jest już dostępny…

Sprawdź