GrupaBlix.pl

Aplikacja Zdrowe Zakupy zwycięzcą konkursu Food Innovation Challenge!

Aplikacja Zdrowe Zakupy zwycięzcą konkursu Food Innovation Challenge!

Do udziału w konkursie zgłosiło się wielu twórców pomysłów, z których zostało wyłonionych 18 spełniających kryteria innowacyjności – zarówno dla branży spożywczej, jak i gastronomicznej. W wyniku głosowania internautów niekwestionowanym zwycięzcą została aplikacja Zdrowe Zakupy!

Bardzo dziękujemy za wyróżnienie. Przyznane nagroda stanowi dla nas motywację do kontynuacji naszej intensywnej pracy w celu dostarczenia konsumentom nowoczesnych narzędzi przydatnych podczas codziennych zakupów. Aplikację Zdrowe Zakupy pobrało już ponad dwa miliony Polaków a każdego miesiąca z aplikacji regularnie korzysta ponad 400 tys. Konsumenci czerpią z niej informacje o składach produktów, pochodzeniu oraz wpływie na zdrowie – wyjaśnia Arkadiusz Paprzycki, odpowiedzialny za rozwój aplikacji.

Obecnie aplikacja prezentuje składy 450 tys. towarów. Każdego dnia użytkownicy zgłaszają nam prośby o dodanie średnio 300 nowych pozycji. Baza artykułów w dużej części powstaje w wyniku ich zaangażowania ale zachęcamy również do współpracy producentów FMCG i sieci handlowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *