GrupaBlix.pl

Blix kolejny raz sponsorem Forum IAB 2021

Blix kolejny raz sponsorem Forum IAB 2021

Tematem tegorocznej edycji jest: OdNowa. Redefinicja czy reset. Konferencja, w formie online, odbędzie się w dniach 8-10 czerwca. Przez 3 dni ponad osiemdziesięciu najwybitniejszych ekspertów będzie prezentować najnowocześniejsze rozwiązania i trendy marketingowe w obliczu niepewności i zmieniających się warunków z pandemią COVID-19 w tle.

W programie przewidziano prezentacje najwybitniejszych ekspertów w temacie najnowszych trendów    i rozwiązań w digital marketingu. W tym roku Blix ponownie został sponsorem głównym Forum IAB 2021! Pierwszego dnia konferencji, reprezentanci Blix Marcin Lenkiewicz i dr Krzysztof Łuczak przeanalizują zachowania konsumentów FMCG/Retail w czasach około-pandemicznych. Podczas wystąpienia dowiemy się jak osiągnąć przewagę w komunikacji marki FMCG i sieci Retail wychodząc       z pandemii. 

Prezentacja odbędzie się pierwszego dnia konferencji, 8 czerwca o godzinie 13:25.

👉 Zobacz pełną agendę konferencji.

Forum IAB jest najbardziej inspirującą konferencją marketingową w Polsce. Od ponad 14 lat wytycza standardy najlepszych praktyk i stanowi jedno z najważniejszych źródeł inspiracji, wiedzy i doświadczeń w szeroko pojętej branży digital marketingu w Polsce. Związek Pracodawców Branży Internetowej      IAB Polska zrzesza 240 najważniejszych firm polskiego rynku internetowego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *