GrupaBlix.pl

Blix sponsorem Forum IAB 2019

Blix sponsorem Forum IAB 2019

Tegoroczna edycja Forum IAB odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2019 roku w Warszawie (Multikino – Złote Tarasy). Głównymi tematami poruszonymi podczas konferencji będą praktycznie rozwiązania pozwalające na efektywny wzrost w sferze digital marketingu i biznesu.  

W programie przewidziano prezentacje ponad stu najwybitniejszych ekspertów w temacie najnowszych trendów i rozwiązań w digital marketingu. Blix jest nie tylko sponsorem Forum IAB 2019, ale będzie także reprezentowany przez Tomasza Jabłońskiego i Marcina Lenkiewicza. Podczas wystąpienia opowiedzą o customer journey polskiego shoppera korzystającego z aplikacji mobilnych w procesie planowania i dokonywania zakupów w sieciach handlowych. Ich prezentacja odbędzie się II dnia od 12:10 do 12:30 i będzie częścią bloku tematycznego „Między innowacją a efektywnością”.

Zobacz pełną agendę konferencji

Forum IAB to organizowana od 12 lat konferencja marketingowa poświęcona digital marketingowi organizowana przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska zrzeszający 240 najważniejszych firm polskiego rynku internetowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *