Blix sponsorem Forum IAB 2019

Tegoroczna edycja Forum IAB odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2019 roku w Warszawie (Multikino – Złote Tarasy). Głównymi tematami poruszonymi podczas konferencji będą praktycznie rozwiązania pozwalające na efektywny wzrost w sferze digital marketingu i biznesu.

W programie przewidziano prezentacje ponad stu najwybitniejszych ekspertów w temacie najnowszych trendów i rozwiązań w digital marketingu. Blix jest nie tylko sponsorem Forum IAB 2019, ale będzie także reprezentowany przez Tomasza Jabłońskiego i Marcina Lenkiewicza. Podczas wystąpienia opowiedzą o customer journey polskiego shoppera korzystającego z aplikacji mobilnych w procesie planowania i dokonywania zakupów w sieciach handlowych. Ich prezentacja odbędzie się II dnia od 12:10 do 12:30 i będzie częścią bloku tematycznego „Między innowacją a efektywnością”.

Forum IAB to organizowana od 12 lat konferencja marketingowa poświęcona digital marketingowi organizowana przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska zrzeszający 240 najważniejszych firm polskiego rynku internetowego.

Przeczytaj również

Raport Plany zakupowe Polaków na święta 2023

Raport „Plany zakupowe Polaków na święta 2023” by BLIX & UCE RESEARCH jest już dostępny…

Sprawdź
Raport Kupujemy świadomie. Czyli jak? Konsument na zakupach 2023

Oficjalna premiera! Raport „Kupujemy świadomie. Czyli jak? Konsument na zakupach 2023” jest już dostępny do…

Sprawdź
Raport FMCG Brands We Shop by BLIX & Kantar 2023

Oficjalna premiera! Raport FMCG Brands We Shop 2023 by BLIX & Kantar jest już dostępny…

Sprawdź