Gazetki BLIX w serwisie dlahandlu.pl

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z portalem dlahandlu.pl! Cieszymy się, że serwis wybrał Blix jako partnera i dostawcę e-gazetek sieci handlowych. Partnerstwo z dlahandlu.pl jest dla nas nową, wartościową ścieżką rozwoju, a przed współpracującymi z nami sieciami handlowymi otwiera drzwi do nowego kanału dostarczania konsumentom informacji o ofercie.

W serwisie dlahandlu.pl widnieje zakładka GAZETKI PROMOCYJNE, w której teraz dystrybuowane będą e-gazetki z BLIX. W każdej gazetce jest komunikowany i linkowany brand BLIX. 

Nawiązanie współpracy z serwisem dlahandlu.pl wpisuje się w strategię Grupy Blix, która ma na celu szeroką dystrybucję gazetek promocyjnych w jakościowych serwisach, umożliwiających pozyskanie jak największej atencji klientów na publikowanych treściach. Cieszymy się, że serwis dlahandlu.pl grupy PTWP wybrał nas jako godnego współpracy partnera, zajmującego się dystrybucją gazetek promocyjnych – mówi dr Krzysztof Łuczak – wiceprezes i Head of Retail w Grupie Blix.

Fakt, że szukamy atrakcyjnych cen, powoduje, że o wiele częściej chodzimy do sklepów, by upolować aktualną promocję lub rozejrzeć się, czy nie ma akurat czegoś przecenionego. Ta strategia opiera się na założeniu, że z żelazną konsekwencją potrafimy sięgnąć tylko po promocyjny produkt i wyjść ze sklepu. Dlahandlu.pl, uruchamiając sekcję „Gazetki promocyjne sieci handlowych”, chce dać konsumentom możliwość lepszego zaplanowania zakupów, przejrzenia promocji w spokoju i bez emocji, aby decyzje, które podejmujemy w sklepach, służyły naszym portfelom i niemarnowaniu żywności kupionej na zapas lub pod wpływem impulsu – mówi Edyta Kochlewska – redaktor naczelna dlahandlu.pl.

O serwisie dlahandlu.pl

Dlahandlu.pl to serwis z grupy PTWP, do ktorej należą także między innymi: portalspozywczy.pl, WNP.PL, rynekzdrowia.pl, rynekaptek.pl, farmer.pl. Dlahandlu.pl jest portalem branżowym, który dostarcza wiedzę z obszaru handlu detalicznego, w tym e-commerce. Na stronie serwisu powstała zakładka GAZETKI PROMOCYJNE zawierająca aktualne gazetki promocyjne popularnych sieci handlowych w Polsce. Partnerem gazetkowym serwisu jest Blix.

Informacje o Grupie Blix

Grupa Blix zarządza trzema najpopularniejszymi aplikacjami zakupowymi, które każdego miesiąca docierają do milionów shopperów. Są to: Blix, Zdrowe Zakupy i Qpony. Technologia aplikacji umożliwia producentom i sieciom handlowym dystrybucję ofert promocyjnych i prowadzenie skalowalnych kampanii reklamowych w oparciu o przejrzyste dane. Kampanie prowadzone w aplikacjach Grupy Blix mają wysoką atencję użytkowników co przekłada się na rzeczywisty wpływ na decyzje zakupowe.

Firma powstała w 2012 roku, tworząc pierwszą aplikację kuponowo-gazetkową. W 2016 roku rozszerzyła portfolio o obecnie najpopularniejszą aplikację agregującą gazetki promocyjne – Blix. Dziś Blix jest numerem 1 w Polsce wśród aplikacji agregujących gazetki promocyjne i list zakupów, która miesięcznie dociera do 2,5 mln shopperów. W 2018 roku Grupa wzbogaciła się o aplikację Zdrowe Zakupy – inteligentny skaner produktów. 

Serwisy BLIX dostępne są również na zagranicznych rynkach: Blix Romania oraz Blix Ukraine. 

Grupa Blix to ekspert rynku retail i FMCG. Cyklicznie publikuje raporty dotyczące tego, w jaki sposób polscy konsumenci podejmują codzienne decyzje zakupowe, bada sposoby, w jakie shopperzy postrzegają największe polskie marki i sieci handlowe oraz przeglądają gazetki promocyjne. 

Informacje o Grupie PTWP

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości jest firmą działającą w obszarze zintegrowanych rozwiązań w zakresie komunikacji i nowych mediów, jej aktywność skupia się na rynku internetowym. Wydawca branżowych portali m.in.: wnp.pl, propertynews.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, portalsamorzadowy.pl, pulsHR.pl, farmer.pl oraz czasopism jak np. Magazyn Gospodarczy Nowy Przemysł. 

Grupa PTWP zajmuje się organizacją kongresów, konferencji, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w Europie Centralnej.  

W skład Grupy PTWP wchodzi także spółka PTWP Event Center zarządzająca Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Halą Widowiskowo-Sportową Spodek w Katowicach.  

W kwietniu 2013 r. Grupa PTWP zadebiutowała na rynku NewConnect. Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości powstało w Katowicach w 1995 r.  

Dodatkowe informacje: 

Joanna Durkalec, Imago Public Relations | T. 32 608 29 85 | M. 603 712 201 | E. [email protected]

Przeczytaj również

Raport Retail We Shop Edycja Wiosna 2024 by BLIX & Kantar

Oficjalna premiera! Raport Retail We Shop 2023 by BLIX & Kantar jest już dostępny do…

Sprawdź
Raport Plany zakupowe Polaków na Wielkanoc 2024

Raport „Plany zakupowe Polaków na Wielkanoc 2024” by BLIX & UCE RESEARCH jest już dostępny…

Sprawdź
Raport Plany zakupowe Polaków na święta 2023

Raport „Plany zakupowe Polaków na święta 2023” by BLIX & UCE RESEARCH jest już dostępny…

Sprawdź