Gazetki BLIX w serwisie dlahandlu.pl

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z portalem dlahandlu.pl! Cieszymy się, że serwis wybrał Blix jako partnera i dostawcę e-gazetek sieci handlowych. Partnerstwo z dlahandlu.pl jest dla nas nową, wartościową ścieżką rozwoju, a przed współpracującymi z nami sieciami handlowymi otwiera drzwi do nowego kanału dostarczania konsumentom informacji o ofercie.

W serwisie dlahandlu.pl widnieje zakładka GAZETKI PROMOCYJNE, w której teraz dystrybuowane będą e-gazetki z BLIX. W każdej gazetce jest komunikowany i linkowany brand BLIX. 

Nawiązanie współpracy z serwisem dlahandlu.pl wpisuje się w strategię Grupy Blix, która ma na celu szeroką dystrybucję gazetek promocyjnych w jakościowych serwisach, umożliwiających pozyskanie jak największej atencji klientów na publikowanych treściach. Cieszymy się, że serwis dlahandlu.pl grupy PTWP wybrał nas jako godnego współpracy partnera, zajmującego się dystrybucją gazetek promocyjnych – mówi dr Krzysztof Łuczak – wiceprezes i Head of Retail w Grupie Blix.

Fakt, że szukamy atrakcyjnych cen, powoduje, że o wiele częściej chodzimy do sklepów, by upolować aktualną promocję lub rozejrzeć się, czy nie ma akurat czegoś przecenionego. Ta strategia opiera się na założeniu, że z żelazną konsekwencją potrafimy sięgnąć tylko po promocyjny produkt i wyjść ze sklepu. Dlahandlu.pl, uruchamiając sekcję „Gazetki promocyjne sieci handlowych”, chce dać konsumentom możliwość lepszego zaplanowania zakupów, przejrzenia promocji w spokoju i bez emocji, aby decyzje, które podejmujemy w sklepach, służyły naszym portfelom i niemarnowaniu żywności kupionej na zapas lub pod wpływem impulsu – mówi Edyta Kochlewska – redaktor naczelna dlahandlu.pl.

O serwisie dlahandlu.pl

Dlahandlu.pl to serwis z grupy PTWP, do ktorej należą także między innymi: portalspozywczy.pl, WNP.PL, rynekzdrowia.pl, rynekaptek.pl, farmer.pl. Dlahandlu.pl jest portalem branżowym, który dostarcza wiedzę z obszaru handlu detalicznego, w tym e-commerce. Na stronie serwisu powstała zakładka GAZETKI PROMOCYJNE zawierająca aktualne gazetki promocyjne popularnych sieci handlowych w Polsce. Partnerem gazetkowym serwisu jest Blix.

Informacje o Grupie Blix

Grupa Blix zarządza trzema najpopularniejszymi aplikacjami zakupowymi, które każdego miesiąca docierają do milionów shopperów. Są to: Blix, Zdrowe Zakupy i Qpony. Technologia aplikacji umożliwia producentom i sieciom handlowym dystrybucję ofert promocyjnych i prowadzenie skalowalnych kampanii reklamowych w oparciu o przejrzyste dane. Kampanie prowadzone w aplikacjach Grupy Blix mają wysoką atencję użytkowników co przekłada się na rzeczywisty wpływ na decyzje zakupowe.

Firma powstała w 2012 roku, tworząc pierwszą aplikację kuponowo-gazetkową. W 2016 roku rozszerzyła portfolio o obecnie najpopularniejszą aplikację agregującą gazetki promocyjne – Blix. Dziś Blix jest numerem 1 w Polsce wśród aplikacji agregujących gazetki promocyjne i list zakupów, która miesięcznie dociera do 2,5 mln shopperów. W 2018 roku Grupa wzbogaciła się o aplikację Zdrowe Zakupy – inteligentny skaner produktów. 

Serwisy BLIX dostępne są również na zagranicznych rynkach: Blix Romania oraz Blix Ukraine. 

Grupa Blix to ekspert rynku retail i FMCG. Cyklicznie publikuje raporty dotyczące tego, w jaki sposób polscy konsumenci podejmują codzienne decyzje zakupowe, bada sposoby, w jakie shopperzy postrzegają największe polskie marki i sieci handlowe oraz przeglądają gazetki promocyjne. 

Informacje o Grupie PTWP

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości jest firmą działającą w obszarze zintegrowanych rozwiązań w zakresie komunikacji i nowych mediów, jej aktywność skupia się na rynku internetowym. Wydawca branżowych portali m.in.: wnp.pl, propertynews.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, portalsamorzadowy.pl, pulsHR.pl, farmer.pl oraz czasopism jak np. Magazyn Gospodarczy Nowy Przemysł. 

Grupa PTWP zajmuje się organizacją kongresów, konferencji, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w Europie Centralnej.  

W skład Grupy PTWP wchodzi także spółka PTWP Event Center zarządzająca Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Halą Widowiskowo-Sportową Spodek w Katowicach.  

W kwietniu 2013 r. Grupa PTWP zadebiutowała na rynku NewConnect. Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości powstało w Katowicach w 1995 r.  

Dodatkowe informacje: 

Joanna Durkalec, Imago Public Relations | T. 32 608 29 85 | M. 603 712 201 | E. [email protected]

Przeczytaj również

Raport Plany zakupowe Polaków na święta 2023

Raport „Plany zakupowe Polaków na święta 2023” by BLIX & UCE RESEARCH jest już dostępny…

Sprawdź
Raport Kupujemy świadomie. Czyli jak? Konsument na zakupach 2023

Oficjalna premiera! Raport „Kupujemy świadomie. Czyli jak? Konsument na zakupach 2023” jest już dostępny do…

Sprawdź
Raport FMCG Brands We Shop by BLIX & Kantar 2023

Oficjalna premiera! Raport FMCG Brands We Shop 2023 by BLIX & Kantar jest już dostępny…

Sprawdź