Promocje sprawdza się w BLIX! – kampania świadomościowa

Jako najpopularniejsza w Polsce aplikacja z e-gazetkami wystartowaliśmy z nową kampanią świadomościową! To pierwsze długoterminowe działania wizerunkowe Grupy Blix, zrealizowane na taką skalę. W sieci zobaczycie spoty reklamowe, których hasło brzmi: “Promocje sprawdza się w BLIX!”.

Kompleksowa kampania świadomościowa BLIX

Od 12 czerwca 2024 roku Grupa Blix prowadzi kampanię zwiększającą świadomość, której celem jest dotarcie do szerszego grona potencjalnych użytkowników aplikacji BLIX – największego agregatora digitalowych gazetek promocyjnych w Polsce. W ramach kampanii przygotowaliśmy serię spotów reklamowych oraz kreacji statycznych, wyświetlanych w przestrzeni internetowej. Zobacz spot, rozpoczynający całą serię.

Reklamy aplikacji BLIX – gdzie zobaczysz?

Głównym medium kampanii jest platforma YouTube – to tam najczęściej zobaczymy 15- i 6-sekundowe spoty. Kreacje zarówno w formie wideo, jak i w wersji statycznej pod hasłem: “Promocje sprawdza się w BLIX!” wyświetlane będą także w mediach społecznościach (Facebook, Instagram oraz TikTok).

“Promocje sprawdza się w BLIX!” – cele kampanii

W pracę nad projektem zaangażowanych było blisko 100 osób. Skąd pomysł na to przedsięwzięcie i czego oczekujemy od tej kampanii? 

Po wnikliwych analizach i szeregu badań nad kondycją aplikacji BLIX widzimy jeszcze wiele miejsca na rozwój. Koncepcja kreatywna całej kampanii została przebadana z udziałem konsumentów, co dało bardzo satysfakcjonujące wyniki, pokazując, że użytkownicy zapamiętują nas jako markę i wyrażają chęć korzystania z naszej aplikacji. Chcieliśmy, by spoty reklamowe BLIX przykuwały uwagę już od pierwszych kilku sekund, co jest kluczowe w kampaniach prowadzonych na takich platformach jak YouTube. 

Szacujemy, że kampania świadomościowa BLIX dotrze do ogromnej grupy unikalnych widzów, co przełoży się na znaczny wzrost zainteresowania naszą aplikacją z e-gazetkami.

Podziękowania

Ogromne gratulacje należą się dla działu Marketingu B2C Grupy Blix, który poświęcił wiele miesięcy pracy nad tym projektem. Efekty działań naszego zespołu są spektakularne, dlatego tym bardziej dziękujemy za trud i zaangażowanie. Życzymy kolejnych tak znakomitych kampanii!

Galeria

Przeczytaj również

Raport Retail We Shop Edycja Wiosna 2024 by BLIX & Kantar

Oficjalna premiera! Raport Retail We Shop 2023 by BLIX & Kantar jest już dostępny do…

Sprawdź
Raport Plany zakupowe Polaków na Wielkanoc 2024

Raport „Plany zakupowe Polaków na Wielkanoc 2024” by BLIX & UCE RESEARCH jest już dostępny…

Sprawdź
Raport Plany zakupowe Polaków na święta 2023

Raport „Plany zakupowe Polaków na święta 2023” by BLIX & UCE RESEARCH jest już dostępny…

Sprawdź