Nowy panel analityczny BLIX – monitoruj efektywność swoich e-gazetek

Sprawdź, jakie wyniki ma Twoja e-gazetka w aplikacji BLIX! Już teraz panel analityczny BLIX dostępny jest w nowej odsłonie wizualnej, dzięki której nasi klienci mogą w intuicyjny sposób sprawdzić kluczowe wskaźniki efektywności dla ich cyfrowych gazetek handlowych.

Dokładna analiza e-gazetek

W panelu znajdziesz kluczowe wskaźniki, które dostarczą Ci potrzebnych informacji na temat zaangażowania użytkowników, optymalizacji ofert promocyjnych czy analizy konkurencji. Możliwość śledzenia wyników to znakomite rozwiązanie, jeśli chcesz dowiedzieć się, z jakim zainteresowaniem spotyka się Twoja oferta w aplikacji BLIX. 

Zmodernizowaliśmy wygląd naszego panelu analitycznego, by śledzenie wyników Twoich gazetek było jak najbardziej intuicyjne, szybkie i wygodne.

Jakie dane znajdziesz w naszym panelu analitycznym BLIX?

Badanie wskaźników powinno być przejrzyste dla klienta, a sam interfejs programu – czytelny i prosty w obsłudze. W panelu analitycznym BLIX znajdziesz takie możliwości, jak:

  • Kompleksowa analiza wyświetleń publikowanych gazetek.
  • Czas zaangażowania czytelnika.
  • Demografia odbiorców.
  • Porównanie z konkurencją.
  • Archiwum gazetek z ostatnich lat. 

Ważnymi aspektami, które wpływają na komfort pracy z panelem analitycznym, są:

  • Codzienna aktualizacja danych.
  • Dostępność na urządzeniach mobilnych.
  • Możliwość eksportu danych.

Dlaczego warto studiować dane w panelu analitycznym BLIX?

Stałe monitorowanie kluczowych wskaźników efektywności Twojej e-gazetki prowadzi do wyciągnięcia danych, dzięki którym zoptymalizujesz swoje przyszłe działania. Informacje o zachowaniu konsumentów i wydajności gazetek, takie jak: wejścia dzienne, demografia czytelników czy dane dotyczące interakcji użytkowników z Twoimi publikacjami, dostarczą Ci cennej wiedzy o czynnikach, mających wpływ na powodzenie przyszłych działań w aplikacji BLIX.

Panel analityczny BLIX daje ogromne pole do manewru, by na podstawie rzeczywistych danych budować efektywną strategię dla Twoich e-gazetek.

Rozbudowa panelu analitycznego – nowe funkcje już wkrótce!

W celu dostarczania naszym klientom rozbudowanych i szczegółowych analiz na temat e-gazetek handlowych, stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie naszego narzędzia. Niebawem panel analityczny BLIX sukcesywnie zacznie wprowadzać nowe, innowacyjne funkcjonalności, które pozwolą na jeszcze bardziej wnikliwe badania. Bądźcie gotowi na rewolucyjne rozwiązania!

Umów się na prezentację panelu analitycznego BLIX

Jesteś ciekawy, jak wygląda praca w naszym panelu? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat dostępnych funkcjonalności i wynikających z nich korzyści? Do Twojej dyspozycji mamy specjalistów, którzy zaprezentują Ci możliwości panelu analitycznego BLIX. 

Wypełnij formularz już teraz, aby otrzymać od nas odpowiedź na nurtujące Cię pytania. 

Formularz kontaktowy – panel

Galeria

Przeczytaj również

Raport Retail We Shop Edycja Wiosna 2024 by BLIX & Kantar

Oficjalna premiera! Raport Retail We Shop 2023 by BLIX & Kantar jest już dostępny do…

Sprawdź
Raport Plany zakupowe Polaków na Wielkanoc 2024

Raport „Plany zakupowe Polaków na Wielkanoc 2024” by BLIX & UCE RESEARCH jest już dostępny…

Sprawdź
Raport Plany zakupowe Polaków na święta 2023

Raport „Plany zakupowe Polaków na święta 2023” by BLIX & UCE RESEARCH jest już dostępny…

Sprawdź