Raport Rynek mięsny i roślinne alternatywy według polskiego smart shoppera

Pobierz raport

Premiera Raportu Rynek mięsny i roślinne alternatywy według polskiego smart shoppera 2023 by BLIX & Kantar! 

Po raz kolejny wyszliśmy naprzeciw potrzebom polskich marek i sieci handlowych, przygotowując Raport Rynek mięsny i roślinne alternatywy 2023 by BLIX & Kantar, który jest zestawieniem informacji dotyczących zwyczajów i preferencji smart shopperów kupujących mięso oraz jego roślinne zamienniki. Stworzyliśmy go we współpracy z Kantar Polska oraz partnerem technologicznym Mobile Institute. Medialnym patronem raportu zostały Wiadomości Handlowe.

Czym jest Raport Rynek mięsny i roślinne alternatywy?

Zaprezentowane w raporcie dane są wynikiem analiz przeprowadzonych na podstawie 1782 wypełnionych przez smart shopperów wywiadów. Dodatkowo wykorzystaliśmy dane własne BLIX dotyczące zachowań ponad 4,5 miliona shopperów w 2022 roku. Jednak nasze zadanie nie skończyło się na zebraniu informacji. Wyselekcjonowaliśmy również 6 person w oparciu o odpowiedzi na pytania związane z lifestyle’em, zwyczajami zakupowymi, demografią i osobistym stosunkiem respondentów do zakupów produktów z kategorii „mięso i jego roślinne alternatywy”.

Czego dowiesz się z Raportu Rynek mięsny i roślinne alternatywy?

Czytając raport, poznasz dane, które umożliwią Ci jeszcze lepsze poznanie oczekiwań i preferencji konsumentów, co pozwoli lepiej dopasować Twoją ofertę oraz kampanie reklamowe. Dowiesz się, kim są shopperzy kupujący mięso i jego zamienniki, co dodają do list zakupów, co kupują oraz przede wszystkim: dlaczego na co dzień podejmują właśnie takie decyzje. Co więcej, uzyskasz informacje dotyczące świadomości konsumentów. Sprawdź, jakie marki produkujące mięso i jego roślinne zamienniki znają i polecają shopperzy. 

Bądź z nami w kontakcie!

Bez wątpienia raport już został albo zaraz zostanie przez Ciebie pobrany. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Cię do bycia z nami w stałym kontakcie. W tym celu zaobserwuj nasz profil firmowy na LinkedIn i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami.

Raport Rynek mięsny i roślinne alternatywy według polskiego smart shoppera

Pobierz raport

   Czytaj dalej

  Poznaj inne raporty

  Raport Plany zakupowe Polaków na święta 2023

  Raport „Plany zakupowe Polaków na święta 2023” by BLIX & UCE RESEARCH jest już dostępny…

  Raport Kupujemy świadomie. Czyli jak? Konsument na zakupach 2023

  Oficjalna premiera! Raport „Kupujemy świadomie. Czyli jak? Konsument na zakupach 2023” jest już dostępny do…

  Raport FMCG Brands We Shop by BLIX & Kantar 2023

  Oficjalna premiera! Raport FMCG Brands We Shop 2023 by BLIX & Kantar jest już dostępny…