Raport Rynek mięsny i roślinne alternatywy według polskiego smart shoppera

Pobierz raport

Premiera Raportu Rynek mięsny i roślinne alternatywy według polskiego smart shoppera 2023 by BLIX & Kantar! 

Po raz kolejny wyszliśmy naprzeciw potrzebom polskich marek i sieci handlowych, przygotowując Raport Rynek mięsny i roślinne alternatywy 2023 by BLIX & Kantar, który jest zestawieniem informacji dotyczących zwyczajów i preferencji smart shopperów kupujących mięso oraz jego roślinne zamienniki. Stworzyliśmy go we współpracy z Kantar Polska oraz partnerem technologicznym Mobile Institute. Medialnym patronem raportu zostały Wiadomości Handlowe.

Czym jest Raport Rynek mięsny i roślinne alternatywy?

Zaprezentowane w raporcie dane są wynikiem analiz przeprowadzonych na podstawie 1782 wypełnionych przez smart shopperów wywiadów. Dodatkowo wykorzystaliśmy dane własne BLIX dotyczące zachowań ponad 4,5 miliona shopperów w 2022 roku. Jednak nasze zadanie nie skończyło się na zebraniu informacji. Wyselekcjonowaliśmy również 6 person w oparciu o odpowiedzi na pytania związane z lifestyle’em, zwyczajami zakupowymi, demografią i osobistym stosunkiem respondentów do zakupów produktów z kategorii „mięso i jego roślinne alternatywy”.

Czego dowiesz się z Raportu Rynek mięsny i roślinne alternatywy?

Czytając raport, poznasz dane, które umożliwią Ci jeszcze lepsze poznanie oczekiwań i preferencji konsumentów, co pozwoli lepiej dopasować Twoją ofertę oraz kampanie reklamowe. Dowiesz się, kim są shopperzy kupujący mięso i jego zamienniki, co dodają do list zakupów, co kupują oraz przede wszystkim: dlaczego na co dzień podejmują właśnie takie decyzje. Co więcej, uzyskasz informacje dotyczące świadomości konsumentów. Sprawdź, jakie marki produkujące mięso i jego roślinne zamienniki znają i polecają shopperzy. 

Bądź z nami w kontakcie!

Bez wątpienia raport już został albo zaraz zostanie przez Ciebie pobrany. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Cię do bycia z nami w stałym kontakcie. W tym celu zaobserwuj nasz profil firmowy na LinkedIn i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami.

Raport Rynek mięsny i roślinne alternatywy według polskiego smart shoppera

Pobierz raport

   Czytaj dalej

  Poznaj inne raporty

  Raport Retail We Shop Edycja Wiosna 2024 by BLIX & Kantar

  Oficjalna premiera! Raport Retail We Shop 2023 by BLIX & Kantar jest już dostępny do…

  Raport Plany zakupowe Polaków na Wielkanoc 2024

  Raport „Plany zakupowe Polaków na Wielkanoc 2024” by BLIX & UCE RESEARCH jest już dostępny…

  Raport Plany zakupowe Polaków na święta 2023

  Raport „Plany zakupowe Polaków na święta 2023” by BLIX & UCE RESEARCH jest już dostępny…