Raport FMCG Brands We Shop Wiosna 2022

Efektywny marketing produktu jest możliwy tylko wtedy, gdy zna się potrzeby konsumentów. Pozornie jednak problemem jest to, jak do tych konsumentów dotrzeć i jak zapytać ich o szczerą opinie co do marki, którą wybierają.

Rozwiązaniem tej zagwozdki jest darmowy Raport Brands We Shop edycja wiosna 2022 by BLIX & Kantar. 

Jak pozyskaliśmy dane do raportu?

Przedstawione przez nas w raporcie informacje pozyskaliśmy na drodze badań przeprowadzonych metodą CAWI w okresie 09.03–13.03.2022 z merytorycznym wsparciem Kantar Polska. Uzyskaliśmy aż 3828 wypełnionych ankiet, z których wyodrębniliśmy poszczególne informacje. Następnie posegmentowaliśmy je w oparciu o odpowiedzi na pytania związane z lifestyle’em, zwyczajami zakupowymi i osobistymi opiniami konsumentów. Udało nam się wyróżnić 7 niezależnych person shopperów. Każdą z nich skrupulatnie opisaliśmy, dzięki czemu efektywne dotarcie do grupy docelowej będzie dla Ciebie łatwiejsze. 

Czego dowiesz się z Raportu FMCG Brands We Shop?

Czytając Raport Brands We Shop 2022 by BLIX & Kantar, poznasz bliżej potrzeby i opinie swoich klientów. Dowiesz się, które marki wybierają smart shopperzy podczas codziennych zakupów, a także w jaki sposób poszczególne persony shopperów korzystają z promocji, planują i robią zakupy oraz jakie mają związane z tą czynnością zwyczaje i nastawienie. 

To nie wszystko, co dla Ciebie mamy!

Darmowy Raport Brands We Shop edycja wiosna 2022 by BLIX & Kantar to nie wszystko, co dla Ciebie mamy. Regularnie badamy opinie i potrzeby polskich konsumentów, by następnie podzielić się z Tobą pozyskanymi informacjami. Zaobserwuj nasz firmowy profil na LinkedIn i bądź na bieżąco!

Poznaj inne raporty

Raport Retail We Shop Edycja Wiosna 2024 by BLIX & Kantar

Oficjalna premiera! Raport Retail We Shop 2023 by BLIX & Kantar jest już dostępny do…

Raport Plany zakupowe Polaków na Wielkanoc 2024

Raport „Plany zakupowe Polaków na Wielkanoc 2024” by BLIX & UCE RESEARCH jest już dostępny…

Raport Plany zakupowe Polaków na święta 2023

Raport „Plany zakupowe Polaków na święta 2023” by BLIX & UCE RESEARCH jest już dostępny…