Raport FMCG Brands We Shop Wiosna 2022

Efektywny marketing produktu jest możliwy tylko wtedy, gdy zna się potrzeby konsumentów. Pozornie jednak problemem jest to, jak do tych konsumentów dotrzeć i jak zapytać ich o szczerą opinie co do marki, którą wybierają.

Rozwiązaniem tej zagwozdki jest darmowy Raport Brands We Shop edycja wiosna 2022 by BLIX & Kantar. 

Jak pozyskaliśmy dane do raportu?

Przedstawione przez nas w raporcie informacje pozyskaliśmy na drodze badań przeprowadzonych metodą CAWI w okresie 09.03–13.03.2022 z merytorycznym wsparciem Kantar Polska. Uzyskaliśmy aż 3828 wypełnionych ankiet, z których wyodrębniliśmy poszczególne informacje. Następnie posegmentowaliśmy je w oparciu o odpowiedzi na pytania związane z lifestyle’em, zwyczajami zakupowymi i osobistymi opiniami konsumentów. Udało nam się wyróżnić 7 niezależnych person shopperów. Każdą z nich skrupulatnie opisaliśmy, dzięki czemu efektywne dotarcie do grupy docelowej będzie dla Ciebie łatwiejsze. 

Czego dowiesz się z Raportu FMCG Brands We Shop?

Czytając Raport Brands We Shop 2022 by BLIX & Kantar, poznasz bliżej potrzeby i opinie swoich klientów. Dowiesz się, które marki wybierają smart shopperzy podczas codziennych zakupów, a także w jaki sposób poszczególne persony shopperów korzystają z promocji, planują i robią zakupy oraz jakie mają związane z tą czynnością zwyczaje i nastawienie. 

To nie wszystko, co dla Ciebie mamy!

Darmowy Raport Brands We Shop edycja wiosna 2022 by BLIX & Kantar to nie wszystko, co dla Ciebie mamy. Regularnie badamy opinie i potrzeby polskich konsumentów, by następnie podzielić się z Tobą pozyskanymi informacjami. Zaobserwuj nasz firmowy profil na LinkedIn i bądź na bieżąco!

Poznaj inne raporty

Raport Plany zakupowe Polaków na święta 2023

Raport „Plany zakupowe Polaków na święta 2023” by BLIX & UCE RESEARCH jest już dostępny…

Raport Kupujemy świadomie. Czyli jak? Konsument na zakupach 2023

Oficjalna premiera! Raport „Kupujemy świadomie. Czyli jak? Konsument na zakupach 2023” jest już dostępny do…

Raport FMCG Brands We Shop by BLIX & Kantar 2023

Oficjalna premiera! Raport FMCG Brands We Shop 2023 by BLIX & Kantar jest już dostępny…